Crab Game

W kinomaniakowym świecie wrzesień został zdominowany przez serial „Squid Game”. Teraz dzięki Daniemu Deversonowi każdy fan serialu może poczuć dreszczyk emocji i zagrać w wirtualną grę na śmierć i życie.

Crab game to darmowa gra multiplayer, która dostępna jest na platformie steam i wzoruje się na koreańskim serialowym hicie. Produkcja cieszy się dużą popularnością, o czym świadczy fakt, że na początku października transmisję z gry na twitchu śledziło ponad 200 tysięcy widzów. W szczytowym momencie w grze rywalizowało ponad 33 tysiące graczy.

Wielu deweloperów postanowiło wykorzystać dużą popularność serialu i dodać do różnych gier płatne modyfikacje, opierające się na Squid game. Jednak Crab game można dodać do swojej biblioteki gier za darmo, a w samej rozgrywce nie ma żadnych reklam, czy mikropłatności.

W grze dostępnych jest kilka map i kilkanaście trybów, w których gracze rywalizują. M.in. można zagrać w czerwone-zielone, czy też pamiętne skakanie po szybach z nadzieją na to, że wybrało się poprawną. Produkcja oferuje nawet rywalizację w pokoju, w którym spali uczestnicy gry w serialu. W pomieszczeniu wyłącza się światło, a gracze otrzymują losowe bronie i przez ponad minutę mają możliwość eliminowania innych uczestników. W grze dostępny jest voice chat, dzięki któremu gracze mogą zawiązywać sojusze na czas trwania konkretnych gier. 

Crab game to idealna gra na wyluzowanie się, czy też spędzenie czasu ze znajomymi, a dzięki temu, że nie obciąża zbytnio systemu, można w nią grać na każdym komputerze.

Krzysztof Zawalski

Pasjonat gier komputerowych, historii Polski, esportu i sportu. Miłośnik sprawiania problemów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.