MotoryzacjaUncategorizedWydarzenia

Akcja z sercem. IX edycja ,,Lecimy Bokiem dla…”

Grupa Dream Work Style po raz kolejny organizuje akcję charytatywną pod nazwą ,,Lecimy Bokiem dla…”. Dziewiąta edycja poświęcona jest siedmiomiesięcznej Idze chorującej na rdzeniowy zanik mięśni. Wydarzenie odbędzie się 3 kwietnia na Torze Tuczępy.

VIII edycja ,,Lecimy Bokiem dla…”. Foto: Wiktoria Strawa

Co edycję, tak i teraz będzie można przejechać się na prawym fotelu driftowozu, wylicytować świetne gadżety i kosmetyki detailingowe oraz wziąć udział w konkursach z nagrodami. Mimo, że IX edycja jeszcze przed nami, już planujemy jubileuszową X edycję ,,Lecimy Bokiem dla…”. Z edycji na edycję staramy się ulepszyć organizację, cały czas uczymy się i dążymy do jeszcze lepszych wyników w zbiórkach. Mamy nadzieję, że wszyscy razem dołożymy cegiełkę do leczenia malutkiej bezbronnej dziewczynki – mówi Katarzyna Maj, współorganizator wydarzenia.  

VIII edycja ,,Lecimy Bokiem dla…”. Foto: Wiktoria Strawa

Podczas eventu będzie można wziąć udział w licytacji i konkursach, przejechać się wybranym lub losowym driftowozem na fotelu pasażera – Drift Taxi. Strefa VIP wzbogacona w tuningowane auta. Pieniądze zebrane ze zbiórki zostaną przekazane na leczenie dziewczynki.

Wiktoria Strawa

Interesuje się fotografią motoryzacyjną. Jestem fanką klasycznych aut, muzyki filmowej jak i kawałków z lat 70 i 80. W wolnych chwilach piszę opowiadania i wiersze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *