Nie czas umierać

Daniel Craig wcielił się kolejny raz w znanego brytyjskiego agenta MI6. Zakończyły się zdjęcia do 25 części o przygodach Jamesa Bonda. Film wyreżyserował Cary Joji Fukunaga, a premiera datowana jest na 3 kwietnia 2020 roku.

Sceny, które pojawią się w ,,Nie czas umierać” kręcone były w Londynie,  Włoszech, Norwegii oraz na Jamajce. Na ekranie zobaczymy aktorów z poprzedniej produkcji ,, Spectre” takich jak: Ralph Fiennes, Naomie Harris,  Lea Seydoux, Ben Whishaw, Roy Kinnear i Jeffrey Wright. W czarny charakter wcieli się laureat Oskara, Rami Malek. Oprócz tego będziemy mogli zobaczyć również takie gwiazdy jak: Ana de Armas, Dali Benssalah, David Dencik, Billy Magnussen czy Lashana Lynch.

Podczas kręcenia pojawiło się wiele niespodziewanych sytuacji, które spowolniły realizacje produkcji. Na planie studia doszło do eksplozji, zaś podczas zdjęć na Jamajce aktor doznał kontuzji, która nie obeszła się bez rehabilitacji.

Od wielu produkcji marka, która jest częścią ,,garderoby” 007 jest oczywiście Aston Martin. Najsłynniejszy model to D5, którym jeździł Sean Connery – pierwszy Bond.  W najnowszym filmie pojawią się aż 4 modele tej marki m.in.: D5, DBS, V8 Vantage i Valhalla.

4 grudnia pojawił się oficjalny zwiastun najnowszego filmu o Jamsie Bondzie.

Wiktoria Strawa

Studiuje III rok dziennikarstwo i komunikację społeczną na KUL. Interesuje się kinem, zwłaszcza przedwojennym, ale również współczesnym. Jestem fanką klasycznych aut, muzyki filmowej jak i kawałków z lat 70 i 80. W wolnych chwilach piszę opowiadania i wiersze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *