Słodka ,,Akcja Tost”

    Kolejna edycja akcji ,,Tost” zakończyła się sukcesem. Organizatorem tej inicjatywy było Koło Naukowe Studentów Dziennikarstwa KUL.

Charytatywne stoisko z ciastami i tostami pojawiło się 3 i 4 grudnia na parterze Collegium Jana Pawła II, na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Wypieki przygotowali studenci oraz pracownicy Instytutu Dziennikarstwa i Zarządzania. Podczas eventu można było kupić również robione na bieżąco, ciepłe tosty. Kwoty otrzymane ze słodkości i gorące kanapki przeznaczone zostaną na prezenty dla dzieciaków z Felina. Finał akcji będzie miał miejsce 6 grudnia w kościele pw. Trójcy Przenajświętszej.

,,Bardzo się cieszę, że tak bardzo wiele osób zaangażowało się w tę akcję. Dzięki hojności, ale przede wszystkim dobroci serca tych osób uda się przygotować 34 paczki dla dzieci, które otrzymają je 6 grudnia.” – mówi Natalia Jasińska, koordynatorka wydarzenia.

Wiktoria Strawa

Interesuje się fotografią motoryzacyjną. Jestem fanką klasycznych aut, muzyki filmowej jak i kawałków z lat 70 i 80. W wolnych chwilach piszę opowiadania i wiersze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.