#naszczycie

14 października – dokładnie 3 dni temu odbyła się premiera książki znanego polskiego wokalisty, rapera. Czy to tylko kolejna biografia artysty? A może całkowite oderwanie się od rzeczywistego świata i przejście w prawdziwy, świat muzyczny? Przekonajcie się sami.

GrubSon – tak wszyscy go nazywają i tak sam siebie nazywa. Oficjalnie Tomasz Iwanca urodzony 28 stycznia 1986 w Rybniku. Polski raper i producent muzyczny. Autor płyt O.R.S., Coś więcej niż muzyka, Gruby Brzuch (nagranej w duecie z DJ BRK), Holizm, oraz Gatunek L. Wykonawca znanego nam wszystkim kawałku „Na szczycie” ,powstałego w 2009, czyli ponad 9 lat temu.

Artysta tworzący muzykę, na której wychowało się kilka dobrych pokoleń. Słowny przekaz piosenek, które miały nie tylko dobrze się słuchać, ale także utwierdzać w przekonaniu, że to, co dla nas śpiewa, robi z pewnym przesłaniem. Z dotarciem do każdego. Jego aspiracje nigdy się nie kończyły. Odkąd jego kawałek zdobywał kolejne miliony wyświetleń, GrubSon zaczął jeszcze bardziej piąć się w górę. Kawałek za kawałkiem, hit za hitem, aż w końcu zdobył ogromną popularność. Często poprzez swoje piosenki chciał pokazać, że „nie warto się bać”, „nie warto chować głowy w piach”. Chciał udowodnić ludziom i udowadnia do dzisiaj, że mogą „naprawić wszystko”. Książka, którą wydał 3 dni temu, opowiada jego własną historię dotarcia na szczyt. Pokazuje momenty, w których ze zwykłego chłopaka stał się autorytetem dla większości polskiej młodzieży. Utwór „Na szczycie” został napisany wraz z Przemkiem Corso (felietonista, konferansjer, głos radiowy, scenarzysta teledysków, konsultant artystyczny).

Aż 256 stron, do tego dwuliniowa narracja, a co najważniejsze – wypowiedzi ważnych osób z życia GrubSona. Nie zabrakło także konstruktywnych opinii na temat swojego życia, podejmowanych decyzji i szczęścia, które osiągnął dzięki ciężkiej pracy. Bardzo humorystyczna, choć czasami gorzka prawda, która zmusiła do własnych przemyśleń. Dzięki ciężkiej pracy i determinacji, każdy z nas zdobędzie szczyt, a nowy dzień to nowe rozdanie.

Studentka Dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz Zarządzania. Miłośniczka fotografii, transportu, biznesu oraz dobrego jedzenia. Dodatkowo koszykarka! Nigdy nie odpuszczę dnia bez kubka gorącej herbaty koniecznie z cytryną!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.