Z życia uczelni

#tydzieńdlaidiksu

Dokładnie tydzień. Tyle dzieli studentów dziennikarstwa i komunikacji społecznej na KULu od oficjalnego złożenia tematów i zatwierdzenia ich przez promotorów. Ten tydzień pokaże, jak nawet ci najbardziej niedotrzymujący terminów, sprężą się i złożą swój wniosek. Będzie to dla nich najgorsze 7 dni, a zwłaszcza dla tych, który jeszcze wahają się nad wyborem tematu pracy. Idiks opanuje fala stresu, a każdy kolejny kończący się dzień będzie przypominał jeszcze bardziej, iż 6 grudnia nadchodzi wielkimi krokami.

Trzymajmy kciuki, aby nasi koledzy zdążyli złożyć swoje wnioski, a temat ich pracy okazał się trafionym wyborem.

Studentka Dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz Zarządzania. Miłośniczka fotografii, transportu, biznesu oraz dobrego jedzenia. Dodatkowo koszykarka! Nigdy nie odpuszczę dnia bez kubka gorącej herbaty koniecznie z cytryną!