Eurowizja dla dzieci w Mińsku już dziś: Roksana Węgiel w barwach Polski!

Już za chwilę, o godzinie 16.00 na kanale TVP HD, TVP ABC i TVP Polonia odbędzie się kolejna edycja Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2018. W barwach Polski wystąpi Roksana Węgiel z piosenką „Anyone I Want To Be”. Show będzie miało miejsce w Mińsku (Białoruś).

Roksana Węgiel to 13-latka z Jasła, zwyciężczyni pierwszej edycji programu The Voice Kids Poland. Polka została wybrana wewnętrznie przez Telewizję Polską. W drodze losowania, które odbyło się kilka dni temu podczas czerwonego dywanu, Polsce przypadła szczęśliwa 20. Roxi wystąpi jako ostatnia, zamykając całe show.

Teledysk do piosenki Anyone I Want To Be ma już ponad 2 miliony wyświetleń na oficjalnym kanale Junior Eurovision Song Contest. 

Po zakończeniu ostatniego występu (w tym przypadku Polski), odbędzie się głosowanie internetowe. Na Eurowizji dla dzieci, można głosować na własny kraj. Trzymajmy kciuki za Polkę!

GŁOSOWANIE: https://junioreurovision.tv/

2 komentarze do “Eurowizja dla dzieci w Mińsku już dziś: Roksana Węgiel w barwach Polski!

  • 19 października, 2020 o 20:32
    Permalink

    Excellent way of describing, and good article to obtain information on the topic of my presentation topic, which i am going to deliver
    in institution of higher education.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *