Akcja „Tost” 2.0

Coroczna zbiórka organizowana przez Koło Naukowe Studentów Dziennikarstwa KUL trwa do 17 grudnia! I jak w ubiegłym roku jej celem jest pomoc dzieciom pochodzącym z ubogich rodzin z parafii pw. Trójcy Przenajświętszej na Felinie.

Akcja organizowana jest już od 8 lat przez studentów KNSD KUL. Nazwa przedsięwzięcia wzięła się od sprzedawanych na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim wypieków przygotowywanych przez studentów Dziennikarstwa. Podczas przedświątecznej akcji można kupić między innymi ciasta, babeczki czy właśnie tosty. Pieniądze zebrane podczas akcji studenci przeznaczają na zakupienie artykułów, z których przygotowywane są paczki dla najmłodszych mieszkańców Felina.

Pandemia koronawirusa spowodowała, że tegoroczna edycja przeniosła się do sieci. Studenci Koła Naukowego zorganizowali zbiórkę pieniędzy, która trwa jeszcze do 17 grudnia. Całość, jaką planują przeznaczyć na zakup prezentów, wynosi 2000 złotych. Obecnie udało im się zebrać połowę zakładanej kwoty!

Jak podkreśla Julia Dudzińska, prezes Koła Naukowego Studentów Dziennikarstwa KUL:
Chcemy, aby dzięki naszej Akcji uśmiech chociaż na chwilę zagościł na twarzach tych maluchów.

Serdecznie zapraszamy Was do wsparcia tej akcji i wpłacenia choćby symbolicznej 1 złotówki, która pomoże studentom w przygotowaniu mikołajkowych paczek! 

Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/wfrux3

Klaudia Bzducha

Studentka III roku Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Czynnie zaangażowana w Koło Naukowe Studentów Dziennikarstwa i Wydziałowy Samorząd Studentów WNS KUL. Ambitna i zawsze chętna do pomocy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *