Jest taki dzień…

Jasełka, kolędy, wyróżnienie dla najlepszej absolwentki IDiKS w roku 2017 i dla wyróżniających się studentów. A na zakończenie łamanie opłatkiem i składanie życzeń. Kolejny opłatek IDIKS-u przeszedł do historii.

To właśnie dziś mieliśmy przyjemność poznać najlepszą absolwentkę IDIKS minionego roku akademickiego 2016/2017, która otrzymała pierścień KUL. Została nią mgr Katarzyna Wasilewicz.  Pamiątkowy pierścień KUL otrzymała z rąk dr. hab. Justyny Szulich-Kałuży, dyrektora IDiKS. Ponadto wyróżnienia otrzymali studenci, którzy przyczyniają się, poprzez różne inicjatywy i działania, do promocji naszego Instytutu i Uniwersytetu. Po oficjalnej części, przyszedł czas na tę artystyczną. Jasełka, w wykonaniu studentów pierwszego roku, wprowadziły wszystkich w atmosferę nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Studenci przygotowali przedstawienie, którego scenarzystą był Patryk Berger, student II roku. „Wigilijna Opowieść o Januszu” przypadła wszystkim do gustu. Aktorzy dali z siebie  wszystko, by pokazać się z jak najlepszej strony. Brawom nie było końca.

Po odczytaniu słów Ewangelii, nastąpił długo przez wszystkich wyczekiwany moment. Przy dźwiękach pięknych, polskich kolęd, zebrani dzielili się opłatkiem i składali sobie życzenia. Ta świąteczna odsłona i nowoczesny scenariusz, niech pozostaną na długo w pamięci wszystkich obecnych.

Redakcja Coś Nowego życzy wszystkim czytelnikom zdrowych, pogodnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia!

Klaudia Bzducha

Studentka III roku Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Czynnie zaangażowana w Koło Naukowe Studentów Dziennikarstwa i Wydziałowy Samorząd Studentów WNS KUL. Ambitna i zawsze chętna do pomocy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *