AktualnościWydarzenia

Zdobądź kompetencje przyszłości dzięki Stypendium Rozwojowym Santander

Santander Bank Polska we współpracy z Uniwersytetem Ekonomicznym we Wrocławiu już trzeci raz organizuje nabór do Stypendium Rozwojowego Santander „Kompetencje przyszłości UEW”. Akcja kierowana jest do wszystkich, którzy chcą zdobyć umiejętności kluczowe na współczesnym rynku pracy. Aplikacje przyjmowane są do niedzieli (20.03) dlatego to ostatnia szansa na wzięcie udziału.

31 stycznia br. ruszył nabór na 3. edycję Stypendium Rozwojowego Santander „Kompetencje przyszłości UEW” organizowanego przez Santander Bank Polska w ramach programu Santander Universidades. Aplikacje przyjmowane są jeszcze do niedzieli (20.03) dlatego to ostatnie chwile, aby zyskać szansę na znalezienie się wśród 335 wybranych osób, które wezmą udział w bezpłatnych szkoleniach organizowanych przez Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu w formie online. Akcja kierowana jest do studentów i pracowników polskich uczelni oraz pełnoletnich rezydentów Rzeczpospolitej Polskiej, którzy chcą zdobyć umiejętności kluczowe na współczesnym rynku pracy.

Ocena złożonych aplikacji zakończy się już w poniedziałek (21.03), po której nastąpi ogłoszenie listy wybranych kandydatów. Każdy z zakwalifikowanych otrzyma możliwość wzięcia udziału w wybranym szkoleniu z zakresu analizy danych (Excel, SQL, Power BI, Python) lub rozwinięcia kompetencji komunikacyjnych na jednym ze szkoleń biznesowych: sprzedaż, wystąpienia publiczne, negocjacje oraz budowanie wizerunku. Zajęcia zaplanowane są na okres od kwietnia do sierpnia 2022 roku, a szczegółowy harmonogram dostępny jest w regulaminie akcji TUTAJ. Aby zgłosić się do programu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie akcji TUTAJ.

Santander Universidades działa w Polsce już 10 lat wspierając akademie i środowiska akademickie. Współpracuje z 59 uniwersytetami, a tylko w 2020 roku przekazał 1,053 mln zł na realizowanie projektów dla polskich uczelni. Program ma na celu m.in. zapewnienie studentom lepszego startu w karierę poprzez stypendia, granty i intensywne programy rozwojowe. W jego ofercie pojawia się wiele ciekawych projektów, które mogą zainteresować szczególnie studentów, dlatego warto zaglądać na stronę programu TUTAJ.

Stypendium Rozwojowego Santander „Kompetencje przyszłości UEW”
Plakat akcji „Kompetencje przyszłości UEW” | źródło: biurokarier.wroclaw.pl

Dawid Zapora

Informatyk, poeta i twórca ekscentryk. Pisanie to dla mnie chleb powszedni. Odkąd pamiętam pasjonowałem się tworzeniem niekonwencjonalnych form literackich i dziennikarskich. Na co dzień zgłębiam tajniki świata komputerów, a w wolnych chwilach oddaję się sztuce, muzyce i kinematografii.