Festiwal kolorów w Lublinie

Najbardziej kolorowy dzień zbliża się do Lublina wielkimi krokami. W czerwcu będzie mieć miejsce już po raz siódmy zupełnie darmowy, dla każdego i bez względu na wiek, Festiwal Kolorów.

Festiwal Kolorów w Lublinie odbędzie się już jutro – 1 czerwca, o godz. 15.00 na terenach zielonych Browaru Perła przy ul. Bernardyńskiej 15.

Uczestnicy będą mieć szansę na to, aby obrzucić się kolorowym proszkiem holi o każdej pełnej godzinie. Został on stworzony z naturalnych składników, uzyskanych z roślin rosnących w Indiach. Warto zjawić się wcześniej, aby otrzymać go za darmo. Najlepszym miejscem do zrobienia zdjęć pełnych kolorów może okazać się trampolina Fresh & Fruity, która będzie czekać na uczestników w strefie „Wawelu” z zapasem słodyczy. Dodatkową atrakcją tego roku będzie Festiwal Tysięcy Balonów, które zostaną wypuszczone w niebo. Z pewnością nie zabraknie jedzenia – na miejscu pojawią się foodtrucki.

W tym roku za muzykę będą odpowiadać zaproszeni DJ-e: Verossi, Arandi, Exation. Natomiast gwiazdą wieczoru będzie PlanBe.

Ewelina Mirocha

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Zwolenniczka czytania książek. Od zawsze miłośniczka mody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *