Coś Nowego u Rektora

O nauce w czasie pandemii, pomysłach na rozwój redakcji i możliwościach współpracy z Działem Komunikacji KUL rozmawiali dziś reprezentanci redakcji Coś Nowego z Rektorem KUL ks. prof. Mirosławem Kalinowskim.

Czas przedświąteczny, dlatego przekazanie Rektorowi symbolicznej bombki oraz kartki z życzeniami na Boże Narodzenie od redakcji i dziennikarstwa KUL, rozpoczęło spotkanie.

Redaktor naczelna Aleksandra Szymczak zaprezentowała ks. prof. Mirosławowi Kalinowskiemu specjalne wydanie gazety, przybliżając jej tematykę. Wspólnie z zastępczynią, Katarzyną Stępień opowiedziały o dotychczasowym funkcjonowaniu pisma, jego strukturze, linii programowej i działaniu redakcji. W spotkaniu udział wziął również dr Wojciech Wciseł, opiekun redakcji, który mówił o perspektywie realizacji kolejnych projektów medialnych, a także Monika Stojowska, rzecznik prasowy KUL. Omówiono również możliwość współpracy z Działem Komunikacji KUL w zakresie promocji i zaangażowania studentów we współtworzenie wizerunku uczelni. Zarówno dla naszej redakcji, jak i dla całego Instytutu Dziennikarstwa i Zarządzania, jest to ogromna szansa na zdobycie doświadczenia oraz nawiązania kontaktów z cenionymi ekspertami.

Księdzu Rektorowi dziękujemy za spotkanie, poświęcony czas, otwartość oraz życzliwe spojrzenie na to, co tworzymy. Z bożonarodzeniowym pozdrowieniem redakcja Coś Nowego.

Katarzyna Stępień

Studentka III roku Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Uwielbiam sport, a w szczególności skoki narciarskie. W wolnych chwilach gram w The Sims i oglądam YouTube.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *