Juicy Melodiezz #7

Trochę czasu mnie nie było. Muszę przyznać, że dorosłe życie w końcu mnie dopadło – praca, usamodzielnienie się, te sprawy. Ale nie bójcie się, nie zapomniałem o was, a na pewno nie porzuciłem serii. Jedyną zmianą jest to, że od dzisiaj „Soczyste Melodie” będą pojawiać się w poniedziałek, a nie w niedzielę.


Zaczynamy!

Da Vosk Docta – faster than u thought

On się tutaj musiał pojawić. DVD śledzę od wielu lat i ani razu mnie nie zawiódł. To jest artysta, którego muzyka jest zawsze perełką. A jak ją opisać? Pewnie jakoś się da, ale lepiej sami zobaczcie.

Nader Khalil (NOK From The Future) – Crud

Szczerze mówiąc myślałem, że ten Pan przepadł na dobre. Przespał swoją karierę, ale kunsztu mu odmówić nie można. Po raz kolejny eksperymentuje ze stylem, co jednak wcale nie umniejsza temu, co tworzy.
Może i mam ogromny sentyment do starego, sielankowo brzmiącego NOKa jadącego w masce na koniu, ale obiektywnie patrząc – to też nie jest złe.

Snow Tha Product – Butter

Dla mnie jest to najlepsza raperka na świecie. Serio. Kocham Snow całym sercem. Ten numer tylko to potęguje. Buja jak przystało na banger od królowej rapu. I to płynne mieszanie języków, dios mio. Łatwo się w niej zadurzyć.

White 2115 feat. ЛУНA – Intruz

White zdecydowanie nie zwalnia tempa. Świetna międzygatunkowa kolaboracja, w której zarówno Sebastian jak i Luna wypadają bardzo korzystnie. Puma na pewno bardzo na tym skorzysta.

Student dziennikarstwa, muzyk i marzyciel. Coraz śmielej sięgam po swoje cele, kierując się głównie człowieczeństwem. Pasjonat muzyki różnych gatunków - głównie rapu, który również tworzę. Szukam swojego miejsca w świecie i własnego "ja". Entuzjasta psychologii, psychiatrii i kwestii dbałości o zdrowie psychiczne - zarówno zapobiegawczo jak i terapeutycznie. Pomieszany introwertyk.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.