Ciało zaginionej 18-latki odnalezione w lesie. Prokuratura potwierdziła morderstwo

W sprawie Magdaleny M. zatrzymano dwóch mężczyzn, jeden z nich jest znany jako ,,Bestia z Sulikowa’’.

Po tygodniu poszukiwań ciało nastolatki zostało odnalezione w lesie. Magdalena M. rano miała udać́ się po zakupy swoim skuterem, a następnie odwiedzić́ przyjaciółkę̨ w Kamieniu Pomorskim. Pojazd został znaleziony w tej miejscowości dwa dni później, jednak nastolatka nie dotarła do koleżanki ani nie skontaktowała się̨ z rodziną.

Na ten moment nie są znane szczegóły dotyczące zbrodni. Wiadomo natomiast, że jest dwóch podejrzanych o zamordowanie 18-latki.

Dawid J. I Kamil W. obecnie przebywają w areszcie śledczym. Mieszkańcy zeznają̨, że dziewczyna wsiadła z Kamilem W. do samochodu. Podejrzany miał być jej znajomym. Jednak to Dawid J. posiada bogatą kartotekę w policyjnej bazie. Na jego koncie znajdują się szczególnie obciążające dowody; jednym jest znaleziony w jego domu telefon Magdy.

,,Bestia z Sulikowa’’, bo tak określany jest Dawid J. jest bardzo dobrze znany organom ścigania. Już̇ w wieku 14 lat zgwałcił i zamordował rok młodszą dziewczynkę̨, której ciało odnaleziono zakopane w polu. Przyznał się̨ wtedy do winy i opowiedział ze szczegółami przebieg zbrodni. Ze względu na młody wiek sąd wydał wyrok skazujący i okrzekł karę siedmiu lat w zakładzie poprawczym. Mężczyzna został okrzyknięty najmłodszym przestępcą seksualnym w Polsce.

Po wyroku sądu postepowanie Dawida J. nie uległo poprawie, wychodząc na przepustki molestował swoją 11-letnią siostrę̨. Ze względu na to, że nie miał ukończonych 16 lat, nie otrzymał kary. Po czterech latach mężczyzna uciekł z zakładu poprawczego i od razu dopuścił się̨ napaści i kradzieży, za co trafił do więzienia na dwa lata.

Podejrzany przyznał się̨ do zgwałcenia i zabicia 18-latki. Policja i prokuratura, wciąż̇ wstrzymują się̨ od wyjawienia szczegółów sprawy.

Mieszkańcy Kamienia Pomorskiego oraz̨ rodzina zamordowanej Magdy liczą, że Dawid J. dostanie wreszcie karę adekwatną do swoich przewinień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *