Ciało zaginionej 18-latki odnalezione w lesie. Prokuratura potwierdziła morderstwo

W sprawie Magdaleny M. zatrzymano dwóch mężczyzn, jeden z nich jest znany jako ,,Bestia z Sulikowa’’.

Po tygodniu poszukiwań ciało nastolatki zostało odnalezione w lesie. Magdalena M. rano miała udać́ się po zakupy swoim skuterem, a następnie odwiedzić́ przyjaciółkę̨ w Kamieniu Pomorskim. Pojazd został znaleziony w tej miejscowości dwa dni później, jednak nastolatka nie dotarła do koleżanki ani nie skontaktowała się̨ z rodziną.

Na ten moment nie są znane szczegóły dotyczące zbrodni. Wiadomo natomiast, że jest dwóch podejrzanych o zamordowanie 18-latki.

Dawid J. I Kamil W. obecnie przebywają w areszcie śledczym. Mieszkańcy zeznają̨, że dziewczyna wsiadła z Kamilem W. do samochodu. Podejrzany miał być jej znajomym. Jednak to Dawid J. posiada bogatą kartotekę w policyjnej bazie. Na jego koncie znajdują się szczególnie obciążające dowody; jednym jest znaleziony w jego domu telefon Magdy.

,,Bestia z Sulikowa’’, bo tak określany jest Dawid J. jest bardzo dobrze znany organom ścigania. Już̇ w wieku 14 lat zgwałcił i zamordował rok młodszą dziewczynkę̨, której ciało odnaleziono zakopane w polu. Przyznał się̨ wtedy do winy i opowiedział ze szczegółami przebieg zbrodni. Ze względu na młody wiek sąd wydał wyrok skazujący i okrzekł karę siedmiu lat w zakładzie poprawczym. Mężczyzna został okrzyknięty najmłodszym przestępcą seksualnym w Polsce.

Po wyroku sądu postepowanie Dawida J. nie uległo poprawie, wychodząc na przepustki molestował swoją 11-letnią siostrę̨. Ze względu na to, że nie miał ukończonych 16 lat, nie otrzymał kary. Po czterech latach mężczyzna uciekł z zakładu poprawczego i od razu dopuścił się̨ napaści i kradzieży, za co trafił do więzienia na dwa lata.

Podejrzany przyznał się̨ do zgwałcenia i zabicia 18-latki. Policja i prokuratura, wciąż̇ wstrzymują się̨ od wyjawienia szczegółów sprawy.

Mieszkańcy Kamienia Pomorskiego oraz̨ rodzina zamordowanej Magdy liczą, że Dawid J. dostanie wreszcie karę adekwatną do swoich przewinień.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *