Z ostatniej chwili: Monika Marzec zrezygnowała z funkcji trenera!

Światem kobiecej piłki ręcznej wstrząsnęła informacja o nagłej rezygnacji Moniki Marzec z funkcji trenera MKS-u Lublin. Kto obejmie prowadzenie perełek do końca sezonu?

Nad drużyną z Lublina zebrały się czarne chmury. Piłkarki z Lublina ostatnich występów nie mogą zaliczyć do udanych. W sobotę przegrały z drużyną z Gniezna po serii rzutów karnych, a dla przedostatniej drużyny Superligi jest to jedyne zwycięstwo w tym sezonie.

Ponadto dzisiaj wszystkie portale sportowe obiegła informacja, że Monika Marzec zrezygnowała z pełnienia funkcji trenera. Na oficjalnej stronie MKS-u Lublin pojawił się wywiad, w którym trenerka podała przyczynę swojej rezygnacji. Ciężko oczekiwać odmiennych efektów bez dokonania jakiejkolwiek zmiany. Dlatego podjęłam decyzję o rezygnacji. Każda zmiana przynosi coś nowego. – powiedziała Monika Marzec. Dodała, że decyzja była przemyślana, a duży wpływ na nią miał przegrany mecz z beniaminkiem.

Monika Marzec
Źródło: https://www.mks.lublin.pl/aktualnosci/monika-marzec-ciezko-oczekiwac-odmiennych-efektow-bez-zmian

Zarząd drużyny z Lublina poinformował również, że najbliższe mecze ligowe perełki zagrają pod wodzą dotychczasowego II trenera, Piotra Dropka. Przed Lubliniankami spotkanie 8. kolejki PGNiG Superligi Kobiet, w której zmierzą się z drużyną z Elbląga. Aktualnie MKS zajmuje 2. miejsce w tabeli. Do Zagłębia Lubin 22-krotne mistrzynie Polski tracą pięć punktów, zaś trzecia drużyna, Gminy Kobierzyce traci do Lublina tylko jeden punkt.

Źródło obrazka wyróżniającego: https://www.mks.lublin.pl/aktualnosci/monika-marzec-ciezko-oczekiwac-odmiennych-efektow-bez-zmian

Katarzyna Stępień

Studentka IV roku Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Uwielbiam sport, a w szczególności skoki narciarskie oraz tenis. W wolnych chwilach gram w The Sims i oglądam YouTube.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.