Juicy Melodiezz #10

Merkules ft. Hopsin & Tech N9ne

Trzech mistrzów w jednym utworze. Zestawienie tych raperów razem daje nam agresywny pokaz umiejętności, którego próżno szukać gdzie indziej. Pokłony.

Yelawolf – Opie Taylor

Oh, Yela. Skoro już o mistrzach mowa, to pora na coś od niego. Słychać, że ten gość pochodzi z Alabamy, naprawdę. Szczerze mówiąc, nie pamiętam, kiedy ostatni raz się na nim zawiodłem. Opie Taylor to coś, co wypełnia pustkę na moich playlistach.

Allan Kingdom – Fuck my enemies ft. Kevin Abstract

Ktoś ma problemy z odpowiednim nastawieniem do otoczenia? Polecam to sprawdzić. Bo w końcu dlaczego ktokolwiek ma podkładać się innym? Do tego ten beztroski vibe. Oh boy.

Alchemist – Hold You Down ft. Nina Sky

Oldchool, który się nie starzeje – taki jest najlepszy. Ostatnio często sięgam po klasyki. Coś sporo dzisiaj mistrzów w tym zestawieniu, ale czemu tu się dziwić? W końcu to Juicy Melodiezz.

Jakub Daniluk

Student dziennikarstwa, muzyk i marzyciel. Coraz śmielej sięgam po swoje cele, kierując się głównie człowieczeństwem. Pasjonat muzyki różnych gatunków - głównie rapu, który również tworzę. Szukam swojego miejsca w świecie i własnego "ja". Entuzjasta psychologii, psychiatrii i kwestii dbałości o zdrowie psychiczne - zarówno zapobiegawczo jak i terapeutycznie. Pomieszany introwertyk.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *