Topiki seriali na Netflixie

Długi weekend to czas, w którym każdy z nas chce odpocząć. Jedni wolą aktywnie spędzać majówkę, a inni zaś poleżeć w zaciszu. Serial i dobre jedzenie to idealne połączenie. Przygotowaliśmy kilka propozycji na maraton serialowy. 

Śnieżna dziewczyna 

Hiszpański serial thriller, który jest adaptacją powieści kryminalnej o tym samym tytule, autorstwa Javiera Castillo. 

5- letnia dziewczynka zostaje porwana podczas parady w Maladze, a sprawa zostaje nagłośniona medialnie. Młoda dziennikarka, odbywająca staż w jednej z gazet postanawia pomóc rodzinie zaginionej. Nie spodziewa się jednak, że będzie musiała zmierzyć się z przeszłością. Pomimo tego nie poddaje się i pragnie odnaleźć dziewczynkę. 

Dziewczyna i kosmonauta 

Polski serial science-fiction, pomysłu Bartka Prokopowicza oraz Jakuba Korolczuka. W rolach głównych: Jędrzej Hycnar, Jakub Sasak oraz Vanessa Aleksander. 

Niko i Bogdan są  pilotami, którzy  rywalizują ze sobą w pracy i w życiu prywatnym. Obaj zakochują  się w didżejce, która łapie życie garściami. Jeden z pilotów zostaje przedstawicielem misji, która ma odbyć się w kosmosie. Podczas realizacji projektu pracownicy tracą z nim łączność. Po trzydziestu latach okazuje się, że chłopak żyje. Los trójki bohaterów jest pod znakiem zapytania. 

Nocny agent 

Amerykański serial thriller, który jest adaptacją powieści o tym samym tytule, autorstwa Matthew Quirk. 

Niskiej rangi agent FBA obsługuję linię telefoniczną dla szpiegów Nocnej Akcji. Podczas jednego z dyżurów dzwoni młoda kobieta i prosi o pomoc. Dostała numer od wujostwa, które bardzo dobrze przygotowało się na wizytę zabójców. Agent FBA oraz dziewczyna zostają wplątani w niebezpieczny spisek, który zagraża ich życiu. 

Awantura

Amerykański serial komediodramat z elementami czarnego humoru, którego twórcą jest Lee Sunga Jina.

Amerykanin pochodzenia koreańskiego wchodzi w konflikt z niespełnioną bizneswoman. Wszystko zaczyna się od pościgu samochodowego, który stał się początkiem ich zmian życiowych oraz niespodziewanej relacji jaką w niej mieli.  

Kasztanowy ludzik 

Duński serial kryminalny, który jest adaptacją powieści o tym samym tytule napisanej przez Sorena Sveistrupa.

Inspektor oraz jej nowy partner badają sprawę kobiety zamordowanej przy placu zabaw. W pobliżu zwłok znaleziono kasztanowe ludziki. Po zdjęciu odcisków palców okazuje się, że figurki należą do porwanej przed rokiem i uznanej za zmarłą córki minister opieki społecznej. Podczas śledztwa pojawiają się  kolejne ciała zamordowanych samotnych matek oraz figurki. Inspektor ma nie lada wyzwanie. Nie spodziewa się jednak, że porywacz oraz rzekomy morderca patrzy prosto w jej oczy. 

Patrycja Adamczyk

Studiuję na III roku Dziennikarstwa i komunikacji społecznej na KUL. Uwielbiam podróżować, gotować i śpiewać. Interesuje się także teatrem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.